KURU İNCİRLER HAZIR!!!

KURU İNCİR FİYATLARI
 
Bardacık İnciri = 24TL
Sarı lop(Aydın İnciri) = 19TL
Kargo ile Türkiye’nin heryerine istenilen kg’da gönderi yapılmaktadır. 
 
Yaz aylarının en güzel meyvelerinden incirler artık kurumaya ve dallarından yavaş yavaş düşmeye başladılar. Kuru incir nasıl olur, hangi işlemlerden geçer gibi soruları bu yazımda cevaplamaya çalışacağım. Tabiki bütün üretim ve hazırlama aşamaları kendi ürünlerimiz için geçerlidir.
TOPLAMA İŞLEMİ
Taze incir olarak koparılmayan incirler dallarında olgunlaşır. Olgunlaşan incirlerin sap kısımları güçsüzleşir ve yere düşerler. Yere düşen incirleri en geç 2 gün içerisinde toplarız.
SERGİ İŞLEMİ
Topladığımız bütün incirleri kuruması için sergi alanlarına sereriz. (Bazı incirler tam olarak kurumadan düştükleri için onları sermek zorundayız. Bu sebebten dolayı sergi işlemini yapıyoruz.) Sergi esnasında kesinlikle hiçbir ilaç kullanılmamaktadır. Sadece incirlerin güneş ile temas etmesi sağlanır.
SINIFLANDIRMA
Kuruyan incirleri sınıflandırarak toplarız. İncirlerin büyüklük kalibrelerine göre incirleri ayırırız. Biz 1.kalite(35-45kalibre), 2.kalite(45-55kalibre),3.kalite(55-65kalibre) ve hurda incir olarak sınıflandırıyoruz.
BANDIRMA
Sınıflandırdığımız incirlerimizi saf su dolu bir kazanın içerisine atıyoruz. İncirlerin bandrıma işlemini yaptıktan sonra yine kuruması için seriyoruz.
PAKETLEME
Kuruyan incirleri organik paketler içerisine alıyoruz. Kurtlanmaması ve doğallığını koruması için paketin içerisine defne yapraklarıda koyuyoruz. İncirlerimiz satışa hazır hale geliyor.
Sipariş ve bilgi için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanınız.
Tel= 0555 803 4131
Mail= fevziucar@gmail.com
Facebook= https://www.facebook.com/organigiz
 

KURU İNCİRLER HAZIR!!!” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

150TL Üzeri Alışverişde Kargo BedavaAlışverişe Başla