• Türkiye’nin ilk yerel tohum ve geleneksel şartlarda üretim yapan köylerinden biridir. Köylülerin birçoğu geleneksel usullerini koruyarak üretim yapmaktadır.
 • Sitemizde bulunan bütün ürünler Karaot Köyü’nde yerel tohum ve geleneksel şartlarda üretilmektedir. Köy toprakları dışında üretilen ürünler satılmamaktadır.
 • Bulunduğunuz site köyde yaşayan üreticiler tarafından hazırlanmıştır. Vermiş olduğunuz siparişler köylüler tarafından hazırlanmakta ve kargoya verilmektedir. İstediğiniz ürünü üreten kişi ile konuşabilir ve bu şekilde sipariş verebilirsiniz. 

KARGO SÜRECİ

 • 1 ila 4  iş günü içinde kargoya verilmektedir.

  Sitemizde satışı yapılan bazı ürünler, siparişten sonra üretilmektedir. Birçok üründe stoklu üretim yapılmamaktadır.

  Stoklu üretim yapılamadığından eğer siparişlerinizde, sepetinize eklediğiniz ürün tükenmiş ise veya tekrar yapılması zaman alacak ise web sitemizden mutlaka duyurusu yapılmaktadır. 

  Kargo şirketi bulunduğunuz il ve ilçeye göre siparişiniz kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır.

 • Herhangi bir bozulma, kırılma, ambalajlama veya üretim hatası gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek karaotkoyu@gmail’e e-mail ile sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

  Ürünü teslim alıp bir miktar tükettikten sonra uygun olmayan muhafaza koşullarında kalmasından ötürü tamamen doğal katkısız olan ürünlerimizde tadında bozulma olması durumunda cayma-iade hakkı bulunmamaktadır.
  Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız.

 • Detaylı kargo ve sevkiyat koşulları için tıklayınız

İADE KOŞULLARI

 • Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satışsözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

  Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

  Gelen ürünlerde kırılma, sızdırma, gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek karaotkoyu@gmail.com   iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

 • Detaylı iade koşulları için tıklayınız
 • İade Adresi:

  İLKNUR UÇAR / KARAOT ORGANİK ÜRÜNLER

  ERTUĞRUL MAHALLESİ 3001 SOKAK NO:14 D:3 TORBALI İZMİR

  İLKNUR UÇAR / KARAOT ORGANİK ÜRÜNLER’e ait anlaşmalı kargo hesabı üzerinden iade etmeniz gerekmektedir.

ÖDEME KOŞULLARI

 • Mağaza bölümünden alışveriş yaparak kredi kartı ve banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz.
 • Kredi kartı ile yapacağınız ödemeler Türkiye’nin en büyük ödeme kuruluşu olan Türkiye Merkez Bankası onaylı PayTr tarafından yapılmaktadır. Ödeme bilgileri sitemizde kaydedilmez ve PayTr tarafından bütün ödeme işlemleri gerçekleştirilir.