• Türkiye’nin ilk yerel tohum ve geleneksel şartlarda üretim yapan köylerinden biridir. Köylülerin birçoğu geleneksel usullerini koruyarak üretim yapmaktadır.
  • Sitemizde bulunan bütün ürünler Karaot Köyü’nde yerel tohum ve geleneksel şartlarda üretilmektedir. Köy toprakları dışında üretilen ürünler satılmamaktadır.
  • Bulunduğunuz site köyde yaşayan üreticiler tarafından hazırlanmıştır. Vermiş olduğunuz siparişler köylüler tarafından hazırlanmakta ve kargoya verilmektedir. İstediğiniz ürünü üreten kişi ile konuşabilir ve bu şekilde sipariş verebilirsiniz. 

SİPARİŞ SÜRECİ NASILDIR

  • Sipariş vermek istediğiniz ürünleri mağaza bölümünden inceleyebilir ve Sepete Ekle butonu ile siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sepette bulunan ürünler ile ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Ödeme bölümünde kargo bilgileriniz, isim soyisim gibi bilgilerinizi yazmanız istenecek. Sipariş ile ilgili üreticiye özel notlarınızı iletebilirsiniz. Siparişi onayla butonuna tıkladığınızda ilgili üreticiye sepetteki ürünleriniz gidecektir. Üretici ödeme yöntemi ve hazırlama süreci ile ilgili sizinle irtibata geçer. Sitemiz üzerinden kesinlikle ödeme alınmamaktadır.Üreticiye giden siparişleriniz tamamen bilgilendirme amaçlıdır.
  • İletişim sekmesinde bulunan telefon, mail vb. iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz. İstediğiniz ürün ile ilgili bilgi alabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Telefon ile vermiş olduğunuz sipariş üreticiye aktarılır ve hemen ürün hazırlanır. 

KARGO SÜRECİ

  • En yakın kargo şirketi köyümüze 25km uzaklıkta bulunmaktadır. Siparişleri topluyoruz ve haftada 3 defa kargoya veriyoruz. Siparişi onayladıktan 1-3gün içerisinde kargonuz verilmektedir.

İADE KOŞULLARI

  • Size anlatılan haricinde ürün gelmesi, hasarlı ürün gelmesi, bozuk ürün gelmesi durumlarında paranız iade edilecektir. Hakkımız olmayan veya arkasında durmayacağımız ürünün parası alınmayacaktır.

ÖDEME KOŞULLARI

  • Ödeme banka hesabına Havale / EFT şeklinde olmaktadır. Banka hesap bilgilerini sms veya Whatsapp ile sizinle paylaşacağız.