Flip book element

Taze Sarma Yaprağı 1000cc

30,00  18,00 

Kimyasal ilaç, gübre uygulanmayan tarlamızdan toplamış olduğumuz taze asma yapraklarını cam kavanozlara koyup vakumluyoruz. 1 yıla kadar dayanabilmektedir.

Göndermiş olduğumuz kavanoz ile büyük bir tencere sarma yapılabilmektedir. 

Kategoriler: Etiketler:
Devamını oku

Çitlembik Filizi

35,00  24,00 

Çitlembik filizi egenin dağ köylerinde yetişen harika aromaya sahip bir bitkidir. Salamura yaparak evlerinize gönderiyoruz. Bütün özelliklerini açıklamalarımızda okuyabilirsiniz

Kategoriler: Etiketler:
Devamını oku

Lahana Turşusu *Özel Üretim

25,00  16,00 

2019 yılı kış sebzelerimizden ürettik. Kimyasal işlem görmemiş bakir Karaot Köyü topraklarımızda ürettiğimiz beyaz ve kırmızı lahanadan oluşmaktadır. Kendi yaptığımız incir ve üzüm sirkesini kullandık. Aroma vermesi için bir miktar kereviz ve sarımsak kullandık. Kara lahana ve beyaz lahana organik sertifikaları mevcuttur.

Kategoriler: Etiketler:
Devamını oku

İlaçsız Zeytin Yaprağı 100gr

25,00  15,00 

Karaot Köyü’nde bulunan tarlalarımızda kimyasal ilaca bulaşmamış zeytin ağaçlarından topladığımız zeytin yapraklarını gönderiyoruz. İlaçsız zeytin yaprakları organik sertifikalı zeytin ağaçlarından toplanmaktadır.

Devamını oku

Karadut Pekmezi *680gr

45,00  33,00 

Geleneksel yöntemlerle üretilmiş doğal ve katkısız karadut pekmezini sizlerle buluşturuyoruz. En hakiki ve güzel pekmez türlerinden biri olan karadut pekmezini şifa kaynağı olarak kullanabilirsiniz.

Devamını oku

Doğranmış İncir 1kg

35,00  24,00 

ÖZEL İNDİRİMLİ! Dağ inciri ve bardacık incirlerini yarı fiyatına reçellik kuru incir olarak satışa çıkardık. Reçel, sütlü incir tatlısı, aşure yapımı, marmelat yapımlarında çok rahat kullanabilirsiniz. Endüstriyel yöntem kullanılmadan el ile steril şekilde kesilen dal kurusu dağ incirlerdir. Dalda doğal kuruyan dal kuru incirlerin doğranması ile elde edilir. Doğranma yapılarak 1 gün içerisinde taze olarak kargoya verilir. 1 kg kaplar içerisinde gönderim yapılmaktadır.

Devamını oku

Filtresiz Erken Hasat Zeytinyağı

29,00 270,00 

İlk hasat olan yeşil zeytinleri dalından toplayıp hemen sıkıyoruz. Filtre edilmeyen erken hasat zeytinyağlarını gönderiyoruz. En kaliteli ve sağlıklı zeytinyağı olarak bilinir. Zeytin aroması yoğundur. Karaot Köyü’nde kendi ürettiğimiz zeytinyağları. 2018 Ekim-Kasım aylarına ait yeni hasat zeytinyağıdır.

SEZONA ÖZEL FİYATLARDIR. SEZON SONRASI FİYAT DEĞİŞECEKTİR.

Devamını oku

İNCİRLİ CEZERYE 350gr

30,00  18,00 

Dal kurusu dağ incirlerini kullanarak incirli cezerye yapıyoruz. En kaliteli doğal incirler kullanılarak, köyde ev yapımı yapılan özel incir pestilidir. İçerisinde koruyucu madde veya ek gıda kesinlikle yoktur. %100 doğal dal kurusu dağ incirlerini kullanarak üretim yapıyoruz.

Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.