Flip book element

Brokoli 1kg

15,00  9,00 

Geleneksel üretim teknikleri kullanarak brokoli üretiyoruz. Bakir topraklara sahip olan Karaot Köyü’nde organik tarım teknikleri kullanarak üretim yapıyoruz. Tarladan toplayıp aynı gün kargo ile gönderiyoruz.

Devamını oku

Karadut Pekmezi *680gr

40,00  29,00 

Geleneksel yöntemlerle üretilmiş doğal ve katkısız karadut pekmezini sizlerle buluşturuyoruz. En hakiki ve güzel pekmez türlerinden biri olan karadut pekmezini şifa kaynağı olarak kullanabilirsiniz.

Devamını oku

İncir Paketi

90,00  57,00 

4 HARİKA LEZZET 90₺ YERİNE 57₺ (Kısa süre için)

  1. Dal kurusu dağ inciri
  2. Bardacık inciri
  3. Şekersiz incir reçeli
  4. İncir pestili (cezerye)

Bütün ürünlerimiz geleneksel yöntemler ile üretilmiştir.

Devamını oku

Ayva Reçeli 370gr

24,00  15,00 

Doğal ayvaları geleneksel yöntemlerle hazırlayıp hakiki ayva reçeli haline getirdik. Bakır kazanda odun ateşi ile hazırladığımız reçeldir. Tadına baktığınızda odun ateşinin aroması ve tadını hissedeceksiniz.

Stoklarımız sınırlıdır.

Kategoriler: Etiketler:
Devamını oku

Doğranmış İncir 1kg

35,00  24,00 

ÖZEL İNDİRİMLİ! Dağ inciri ve bardacık incirlerini yarı fiyatına reçellik kuru incir olarak satışa çıkardık. Reçel, sütlü incir tatlısı, aşure yapımı, marmelat yapımlarında çok rahat kullanabilirsiniz. Endüstriyel yöntem kullanılmadan el ile steril şekilde kesilen dal kurusu dağ incirlerdir. Dalda doğal kuruyan dal kuru incirlerin doğranması ile elde edilir. Doğranma yapılarak 1 gün içerisinde taze olarak kargoya verilir. 1 kg kaplar içerisinde gönderim yapılmaktadır.

Devamını oku

Filtresiz Erken Hasat Zeytinyağı

29,00 270,00 

İlk hasat olan yeşil zeytinleri dalından toplayıp hemen sıkıyoruz. Filtre edilmeyen erken hasat zeytinyağlarını gönderiyoruz. En kaliteli ve sağlıklı zeytinyağı olarak bilinir. Zeytin aroması yoğundur. Karaot Köyü’nde kendi ürettiğimiz zeytinyağları. 2018 Ekim-Kasım aylarına ait yeni hasat zeytinyağıdır.

SEZONA ÖZEL FİYATLARDIR. SEZON SONRASI FİYAT DEĞİŞECEKTİR.

Devamını oku

İNCİRLİ CEZERYE 350gr

30,00  18,00 

Dal kurusu dağ incirlerini kullanarak incirli cezerye yapıyoruz. En kaliteli doğal incirler kullanılarak, köyde ev yapımı yapılan özel incir pestilidir. İçerisinde koruyucu madde veya ek gıda kesinlikle yoktur. %100 doğal dal kurusu dağ incirlerini kullanarak üretim yapıyoruz.

Devamını oku

BARDACIK İNCİRİ SEPET’DE 2KG

110,00  99,00 

El ile örülmüş kargı sepet içinde gönderilmektedir. Sepet 2kg dağ inciri almaktadır. Dünyada bulunan en özel incir türüdür. İzmir ve Aydın’ın dağlık bölgelerinde bulunmaktadır. Dünyada az miktarda vardır. Sapı uzun ve gövdesi biraz çatlak olur. Kuruyunca sarı renginin bir bölümü siyahlaşır. Bu yüzden görüntüsü aydın inciri kadar güzel değildir. İçi doludur ve bal dengesi muazzam seviyededir. Kurtlanma, şekerlenme ve bozulma 1yıldan daha fazla görünmemektedir. Tat ve kalite farkını tadınca anlayacaksınız.

Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.