Flip book element

Reçellik Kuru İncir 1kg

35,00  24,00 

ÖZEL İNDİRİMLİ! Organik sertifikalı dağ inciri ve bardacık incirlerini yarı fiyatına reçellik kuru incir olarak satışa çıkardık. Reçel, sütlü incir tatlısı, aşure yapımı, marmelat yapımlarında çok rahat kullanabilirsiniz. Endüstriyel yöntem kullanılmadan el ile steril şekilde kesilen organik dağ incirlerdir. Dalda doğal kuruyan dal kuru incirlerin doğranması ile elde edilir. Doğranma yapılarak 1 gün içerisinde taze olarak kargoya verilir. 1 kg kaplar içerisinde gönderim yapılmaktadır.

Devamını oku

Filtresiz Erken Hasat Zeytinyağı

29,00 270,00 

İlk hasat olan yeşil zeytinleri dalından toplayıp hemen sıkıyoruz. Filtre edilmeyen erken hasat zeytinyağlarını gönderiyoruz. En kaliteli ve sağlıklı zeytinyağı olarak bilinir. Zeytin aroması yoğundur. Karaot Köyü’nde kendi ürettiğimiz zeytinyağları. 2018 Ekim-Kasım aylarına ait yeni hasat zeytinyağıdır.

SEZONA ÖZEL FİYATLARDIR. SEZON SONRASI FİYAT DEĞİŞECEKTİR.

Devamını oku

İNCİR CİPSİ *200gr

20,00  13,00 

Karaot Köyü’nde bulunan incir bahçemizde ürettiğimiz incir cipslerini gönderiyoruz. En kaliteli incir türü olan dağ incirinden ürettiğimiz organik incir cipsleridir.

Kategoriler: Etiketler:
Devamını oku

İNCİRLİ CEZERYE 350gr

30,00  18,00 

Dal kurusu dağ incirlerini kullanarak incirli cezerye yapıyoruz. En kaliteli doğal incirler kullanılarak, köyde ev yapımı yapılan özel incir pestilidir. İçerisinde koruyucu madde veya ek gıda kesinlikle yoktur. %100 organik dal kurusu dağ incirlerini kullanarak üretim yapıyoruz.

Devamını oku

BARDACIK İNCİRİ SEPET’DE 2KG

110,00  97,00 

El ile örülmüş kargı sepet içinde gönderilmektedir. Sepet 2kg dağ inciri almaktadır. Dünyada bulunan en özel incir türüdür. İzmir ve Aydın’ın dağlık bölgelerinde bulunmaktadır. Dünyada az miktarda vardır. Sapı uzun ve gövdesi biraz çatlak olur. Kuruyunca sarı renginin bir bölümü siyahlaşır. Bu yüzden görüntüsü aydın inciri kadar güzel değildir. İçi doludur ve bal dengesi muazzam seviyededir. Kurtlanma, şekerlenme ve bozulma 1yıldan daha fazla görünmemektedir. Tat ve kalite farkını tadınca anlayacaksınız.

Devamını oku

DAĞ İNCİRİ SEPET’DE 2KG

100,00  85,00 

El ile örülmüş kargı sepet içinde gönderilmektedir. Sepet 2kg dağ inciri almaktadır. Aydın dağ inciri en kaliteli incir türlerindendir. Dağlık bölgelerde yetişir. Bütün mineral ve yararlı maddelerini yağmur sularından ve topraktan almaktadır. Sulama yapılmaz. Kimyasal gübre, ilaç kullanılmadan yetiştirilmektedir. Dalında kendi kuruyan incirdir. Yapay kurutma, kimyasal ile beyazlatma veya kurtlanmaması için kimyasal hap kullanılmaz. Bütün amacımız organik ve doğal üretim yapmaktır. İncirler %100 doğal ve dalında kendi kurumuştur.

Devamını oku

DEFNE YAPRAĞI *Yabani 20gr

15,00  9,00 

20gr yaklaşık 30-40 arasında defne yaprağını içermektedir. Defne yaprağı yabani şekilde yetişmektedir. İnsan eli değmeden yetişen ve yüzyıllardır aynı bölgelerde olan defne ağaçlarıdır. Sadece yerli halkın yerlerini bildiği yabani defne yapraklarını toplayıp gönderiyoruz. Mide ağrıları, uykusuzluk, sindirim, iştah açma, öksürük, haşere önleyici, grip tedavisi, sakinleştiri ve bunun gibi daha nicelerine şifa kaynağı olmaktadır. En çok yemeklerde güzel kokusu için kullanılır.

Devamını oku

ERKEN HASAT ZEYTİNYAĞI

29,00 260,00 

Erken hasat zeytinyağı : Zeytinyağının en kaliteli hali olan erken hasat zeytinyağı üreticiden evinize geliyor. En düşük asit değerine sahip ve sağlık için en kaliteli zeytinyağıdır. Karaot Köyü’nde yaşayan köylüler tarafından üretilen zeytinyağları evlerinize gönderiliyor.

Stok Kodu: Yok Kategoriler: Etiketler: ,
Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.