HAM SİYAH ZEYTİN *Organik

Dağ köyümüzde organik ham siyah zeytin lerimizi dalından topluyoruz ve aynı gün gönderiyoruz.
Ham siyah zeytin zamanı geldi. Birçok kişi şehirde yaşasa da kendi zeytinini kendisi yapmak istiyor. Tuz oranını kendisi ayarlamak istiyor, belli oranda acısının kalmasını istiyor veya kendisi bu tarz bir uğraşla ilgilenerek mutlu oluyor. Ham zeytin satın alarak siyah sele zeytin veya salamura siyah zeytin hazırlamak isteyenler için siyah ham zeytini evlerine kadar gönderiyoruz.
Türkiye’nin en kaliteli zeytinlerinin olduğu bölgeler Ege bölgesidir. İzmir’in organik ve doğal köyü olarak bilinen Karaot Köyü’nde kimyasaldan uzak üretim yapıyoruz. Zeytin ağaçlarımızda kimyasal gübre, ilaç kesinlikle kullanılmamıştır. Her yıl ağaçlarımız yerinde incelenmekte ve toprak numuneleri alınarak test edilmektedir. Organik sertifikalarımız mevcuttur.
Sipariş aldığımızda tarlamıza giderek ağaçlardan özenle zeytinleri topluyoruz. Buruşuk, küçük zeytinler toplanmaz. Elimizden geldiğince büyük zeytinleri topluyoruz ve hemen kargoya veriyoruz. Dalından koptuktan 1 gün sonra elinizde olur.
Zeytinlerimiz ege dağlık yağ zeytinleridir. Lütfen sipariş vermeden bu bilgiyi dikkate alınız. Ege yağlık zeytinleri çok büyük olmaz. Genelde sulanmadığı için toprak meyveleri kendi beslemiştir. Tat ve kalitesi üst seviyededir. Ancak piyasada bulunan dolmalık zeytin, bazı gemlik zeytinleri gibi büyük zeytinler değillerdir. Büyük zeytin sizin için önemli ise özellikle gemlik zeytini siparişi vermenizi öneririm. Bizim ile iletişime geçerken bu bilgiyi verirseniz gemlik zeytini göndeririz.
NOT= Bizden sipariş verdiğiniz takdirde siyah zeytinin nasıl yapılacağı ile ilgili bilgi veririz. Yardımcı oluruz.
Diğer köyümüzün sitesi www.karaotkoyu.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Karaot Köyü Organik Ürünler

Üretici ile bütün detayları konuşabilir ve sipariş verebilirsiniz

05558034131

karaotkoyu@gmail.com

 

05558034131

 

Organigiz

 

Karaot Köyü Organik

 

 

  • Admin diyor ki:

   Merhaba,
   Siyah ham zeytin 20 Ekim tarihinden sonra elimizde olacaktır. Ekim ayından, Şubat ayı sonuna kadar ham zeytin gönderimi yapabiliriz.

   Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

150TL Üzeri Alışverişde Kargo BedavaAlışverişe Başla