BARDACIK TAZE İNCİR ÜRETİCİDEN **Organik Sertifikalı

BARDACIK İNCİRLERİMİZİ GÖNDERMEYE BAŞLADIK. İZMİR-KARAOT KÖYÜ’NDE BULUNAN BAHÇELERİMİZDEN ÜRÜNLERİMİZİ GÖNDERİYORUZ. DAĞ KÖYÜDÜR VE BARDACIK İNCİRLERİ DAĞ İNCİRİDİR.
BARDACIK İNCİRİ= TAZE İNCİR ANLAMINDA DÜNYANIN EN KALİTELİ İNCİR TÜRÜDÜR. SAPLARI UZUN VE ALIMLIDIR. İÇERİSİNDE BAL MİKTARI ORANTILI VE YÜKSEK MİKTARDADIR. DİĞER İNCİRLERE GÖRE DAHA AZ BULUNMAKTADIR.

Taze bardacık incir gönderimlerini sadece sezonunda yapabiliyoruz. Sezon dışı üretimimiz bulunmamaktadır. Taze bardacık incirleri Ağustos ayında yetişmeye başlar. Eylül ayının sonlarına kadar taze bardacık incirlerimiz bulunmaktadır.

Bardacık incirlerinin sapları uzundur. Gövdesinde hafif beyaz çatlaklar oluşur. İçerisi kırmızı ve ballıdır. Bardacık incini yediğinizde müthiş tadı hissedeceksiniz. Diğer incir türlerine göre daha az bilinir. Çünkü Aydın yöresinde çok az yetişmektedir. Genel olarak İzmir yöresinin dağlık bölgelerinde yetişen incir türüdür. Birçok kişi tarafından İzmir inciri olarakda bilinmektedir.

Sulama yapmadan ve kimyasal ilaçlama, gübre kullanmadan yetiştirdiğimiz bardacık incirleri İzmir’in Karaot Köyü’nde yetiştiriyoruz. Tek bir bahçenin ürünleridir ve kısıtlı miktarda bulunmaktadır.
Ürünlerimiz organik sertifikalıdır. Kimyasal gübre, ilaç yoktur.
Taze incir için genel anlamda toptan ve köyden satış yapıyoruz. Ancak özel olarak isteyenler olursa kargo ile gönderebiliriz.

Karaot Köyü Organik Ürünler

Üretici ile bütün detayları konuşabilir ve sipariş verebilirsiniz

05558034131

karaotkoyu@gmail.com

 

05558034131

 

Organigiz

 

Karaot Köyü Organik

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

150TL Üzeri Alışverişde Kargo BedavaAlışverişe Başla